Okullu Öğrenciye Kurs Müjdesi

basari-basariHem Kendi Okulunuza Devam Edin Hem Üniversiteye Hazırlanın!

Evet, özel öğretim kursları bu imkanı sağlıyor. Dershanelerin kapatılmasından sonra birçok öğrenci bu ikilemi yaşadı; kendi okuluma mı devam etmeliyim yoksa temel liseye mi geçmeliyim?

Yapılan düzenlemeler, içerisinde olduğumuz döneme yetişmediği için, bu yıl üniversiteye hazırlanan öğrenciler hem kendi okuluna devam edip hem de dışardan dershane benzeri bir destek alma imkanını pek fazla bulamadı.

Önümüzdeki yıl bu açıdan daha net gözüküyor. Önümüzdeki öğretim yılında öğrenciler temel lise fiyatlarından çok daha düşük fiyatlarla, kendi okullarına devam ederken dışardan kurs alma olanağı bulabilecekler.

Bu konuda bilgi aldığımız Açı Eğitim Kurumları yetkilileri; “Kurslar konusunda herhangi bir tereddüt yok, devlet okulunda ya da özel okulda okuyan tüm öğrenciler üniversiteye hazırlık için bu takviye kurslardan faydalanabilirler” şeklinde açıklamada bulundular.

Ayrıca şu an Açı Eğitim Kurumları olarak bu kurslar için erken kayıt avantajları sağladıklarını, daha detaylı bilgi için Açı Eğitim Kurumlarıyla iletişime geçebileceklerini belirttiler.

www.aciliseleri.com.tr             www.facebook.com/aciegitimkurumlari/               Tel: 0 312 231 7515

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş